Mapa

Fotogaléria

blank
  • baner1
  • baner2
  • Previous
  • Ďalší

... tu ma nájdete, tu kúpite vnútroštátne cestovné lístky na všetky vlaky ZSSK z/do ktorejkoľvek stanice na Slovensku (okrem staníc kde dopravu zabezpečujú súkromní dopravcovia), z pokladnice je možné zakúpiť aj vybrané medzinárodné lístky s fixnou cenou a ak sa nejaký lístok ktorý by bol vhodný pre Vašu cestu u mňa v pokladnici zakúpiť nedá poradím konkrétne predajné miesto kde si lístok zakúpite prípadne Vám ho vyhotovím cez e-shop a to všetko bez sprostredkovateľského poplatku, iba za platné tarifné ceny (platíte len cenu, ktorá je vytlačená na cestovnom lístku).

Okrem predajných služieb zameraných na osobnú železničnú dopravu si u mňa môžete vybrať zo širokej ponuky vonných sviečok, vonných olejov, aromalámp a upomienkových predmetov s tématikou mesta Detva. Smozrejmosťou sú aj hygienické potreby pre cestu vlakom (vreckovky, vlhčené obrúsky), Zvolensko-podpolianske noviny aby Vám to vo vlaku rýchlejši ubehlo a v neposlednom rade aj železničiarske suveníry, ktoré potešia fanúšikov železníc (hrnček s logom ŽSR, magnetka ŽSR, magnetka a hrnček so stanicou Detva, šiltovka s logom ŽSR atd.)

Pre najmenších cestujúcich sú v predaji omaľovanky, farbičky, maľovaný hrnček s vláčikom a hracie karty ktoré spríjemnia cestu vlakom.

 

Teším sa na Vašu návštevu a budem veľmi rád ak prispejem k tomu aby Vaša cesta vlakom už príchodom k vlaku na stanicu v Detve prebehla k maximálnej spokojnosti

Prihlásenie